KULLANICI SÖZLEŞMESİ VE GİZLİLİK KOŞULLARI

 

Allzin kullanıcılarını İşbu Hak ve Sorumluluklar Bildirimi ile bilgilendirir. “Allzin Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Koşulları” Allzin kullanan ve Allzin ile etkileşimde bulunan tüm şahıslarla aramızdaki ilişkinin tabi olduğu hizmet koşullarımızdır.

 

Gizlilik

 

Gizliliğin evrensel bir hak olduğunu düşünerek Allzin kayıt ve kullanımı aşamalarında bilgilerinizi sizden izin almaksızın 3. şahıslarla paylaşmayacağımızı bildirmek isteriz.

 

İçeriklerinizi ve Bilgilerinizi Paylaşma, Hesap, Güvenlik

 

 

Kabuller

 

 

Başkalarının Hakları

 

 

İşletme Reklamları ve Bireysel Reklamlar

 

 

Tüm Güncellemeler

 

Mobil uygulamamızı indirir veya kullanırsanız, zaman zaman yazılımı iyileştirmek, yükseltmek ve daha fazla geliştirmek için yazılım tarafından yükseltmeler, güncellemeler ve ek özellikler indirilebileceğini ve bunların yüklenebileceğini kabul etmiş olursunuz.

Bu koşullarda değişiklik yapmadan önce size bildireceğiz ve hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeden önce yeniden düzenlenen koşulları inceleme ve görüşlerinizi iletme fırsatı sunacağız.

Koşullarımızda, ilkelerimizde veya kurallarımızda yapılan değişikliklere ilişkin bildirimin ardından Allzin Hizmetlerini kullanmaya devam etmeniz değişen koşullarımızı, ilkelerimizi veya kurallarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Diğer

 

Mobil hizmetlerimizi şu anda ücretsiz olarak sunmaktayız, ancak operatörünüzün normal ücret ve tarifelerinin (kısa mesaj ve internet bağlantısı, veri ücretleri gibi) yine de geçerli olacağını lütfen unutmayın.

İşbu Bildirim kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.

İşbu Bildirim, herhangi bir üçüncü şahsın lehine hak sağlamayacaktır.

Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar saklı tutulmaktadır.

Uygulamamızı kullanırken veya erişirken yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceksiniz.

 

Allzin Ticari Üye (İşletme) Üyelik Sözleşmesi

 

Allzin’e hoş geldiniz. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Temel amacımızın size fayda sağlamak olduğunu bilmenizi isteriz.

 

Allzin, Üyelerini İşbu Hak ve Sorumluluklar Bildirimi ile bilgilendirir. “Allzin Ticari Üye (İşletme) Üyelik Sözleşmesi” Allzin kullanan ve Allzin ile etkileşimde bulunan tüm İşletmeler ile aramızdaki ilişkinin tabi olduğu hizmet koşullarımızdır.

 

Ürün ve hizmetlerinizi, etkinlik ve fırsatlarınızı müşterilerinize ve potansiyel müşterilere ulaştırmak için yanınızdayız ve bunu sürekli geliştirmek için çalışmalara devam ediyoruz.

 

İnternet Sitesinin Kullanım Amacı

 

Allzin platformunun amacı işletmeler ile müşterileri buluşturmaktır. İşletmelerin dijitalleşmesi ile kullanıcı/müşteri ihtiyaçlarının çevrim içi olarak karşılanması amaçlanmaktadır.

 

İşletmenizi ürün, hizmet, etkinlikleri ve sadakat sistemi ile dijitalleştirilmiş olur

İşletme menü ve etkinlikleri işletmeye gelen müşterilere web sitesi ya da uygulama aracılığıile platform üzerinden ulaştırılır

İşletmeye gelmeden de müşteriler ya da potansiyel müşteriler dijital hizmetleri inceleyebilir

Konum, çalışma saatleri ve telefon erişimi sayesinde müşteriler bilgi edinirler

İşletme bilgileri internet erişimine sahip kişilerce görüntülenebilir

 

İnternet Sitesinin Kullanım Şekli

 

 

İnternet Sitesinde Suç Oluşturan Hareketler

 

 

 

Firmamız Hakkında Bilgiler

Havale Yolu İle Ödeme Banka Bilgileri:

Allzin Teknoloji Ticaret Limited Şirketi

IBAN: TR50 0011 1000 0000 0076 7578 42 Banka adı: QNB Finansbank (EnPara)

 

Adres:

Allzin Teknoloji Ticaret Limited Şirketi – Altıntepe Mahallesi, Bağdat Caddesi, İstasyon Yolu Sokak, No:3, 34840, Maltepe İstanbul Türkiye

Vergi Dairesi: Küçükyalı VD

Vergi No: 6100476734

Ticaret Sicil No: 10105-5

Mersis No: 0610047673400019